Új hozzászólás Aktív témák

  • Kávé Kálmán

    tag

    Csak egy kérdés.

    Lehet, h nem tudom pontosan. Ha így van javítsatok ki!

    Egyszer volt a kávéológia. Ketyegett, sok lelkes kávéval ismerkedő osztotta egymásnak az észt (jó értelemben), ment szépen - gondolom klasszikus kisebb nagyobb csörtékkel - az élet. Aztán kitalálódott a kávékorzó az ő fórumával. Valamiféle struktúraszerűvel, ahol viszont nem lehetett csak úgy témát indítani. Sőt, ha valaki véletlen olyan kérdést tett fel, ami előzőleg véletlenül előfordult, hát menten akadt vagy 3 moderátor, aki "leüvöltötte a hajat a fejéről". Aztán jött némi demokráciaszerű és egy altopikban a főnökség szabad utat adott az önálló topiknyitásnak. Amúgy minden maradt a régiben. A motorcsere odavert egy kicsit még jobban a vegetáló rendszernek. Az emberek visszaszivárogtak szép lassacskán a kávéológiára. De nem sokat időztek. Jött a prohardver kávés alfóruma. A kávéológia - valamiért?! - látogatottsága drámaian visszaesett, míg a kávékorzó gyakorlatilag kiürült. A prohardver elszipkázta a kávéológia tagságát. Azaz egyetlen kávés fórum sem él meg egy legalább 2-3 évnyi stabil (nem növekvésről írok) működést. Az AVX persze egy külön univerzum. Őket nem tudom, hova rakni egyelőre ebben a képletben.

    Nekem van ötletem, miért van ez a ciklikusság, de kíváncsi lennék a Ti véleményetekre. Miért?

Új hozzászólás Aktív témák