Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz Mr.Csizmás #258 üzenetére

    :D Szerintem nem az ár miatt vágna ki, mert én is fillérb@szó vagyok és ilyenekre nem költök sokat, ezt tudja. Csak már most is sok helyet foglalnak a cuccaim.

    Hogy érdemi dolgot is mondjak. Megjöttek pár napja a Podista kapszulák:

    A Double Shot tényleg erős. Ez az első, amire azt mondom, hogy beelőzte a Kazaar-t. Ízre is nagyon finom és a többi is. A 12-es és a 10-es is kellően erős. A karamelles kávé annyira nem jött be, a Nespresso Caramelito jobb.

    A forró csokik (fenti sor) érdekes próbálkozás. 10 gramm por van egy kapszulába, amit lényegében kimos a gép (olyan mint az a kakaós gyerek szívószál). Annyira nem nagy szám, de rossznak sem mondanám. Kevés vízzel kell csinálni és felönteni tejjel.

    A kávékapszulákon a leírás szerint először sima vízzel a gépet melegítsük fel, utána kinyit, bele a kapszula és jöhet a kávé. Alapvetően igazuk van. Kicsit jobb a kávé íze, de ezt gondolom már más is észrevette, mikor több kávét főz le egymás után.

    A kapszulák postával és az első 20%-os kedvezménnyel 110 forint/darabra jött ki. Brexit elvileg okt. 31., addig ki lehet próbálni. :D Utána gondolom vége a mókának.

Új hozzászólás Aktív témák