Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    addikt

    válasz #27070592 #4389 üzenetére

    Most egy kicsit bánom, hogy nem dual sim-es a telefonom, mert a céges csak egy Nokia130-as, még az sms is küzdelem vele...
    Én most a 6ft.hu(Frondeo)-nál indítottam egy 7GB-os csomagot+ erre jön a Telekomos 4GB csomagom. A 7GB teljesen fogyasztható országon kívül, és 11000 pénz. De kb. ugyanennyiért (35 £) lehetne az angol Three-vel Angliában korlátlan, azon kívül 9 GB adathasználattal. Még meg kell látnom, mennyit küldenek Angliába.

    Dehogynem éri meg! Legalább tudod, hogy nem fogsz oda behajtani. :)
    Nekem a Gyáli út 18. volt megadva lerakó címnek, 0-ás felől, csak úgy tudtam bemenni oda, hogy a Könyves Kálmán Krt.-n tettem egy vissza-kanyart. Amint megláttam, hogy milyen műveletet kell végrehajtanom, tudtam, hogy max. 6 óra körül le kell tudnom azt a kereszteződést. Mondjuk, akkor nem is volt gond, csak miután visszamentem a gyáli th.-re, akkor találták ki, hogy nincs meg a lerakodási pin kód, anélkül meg nem is biztos, hogy jó helyen lett lerakva az áru... 11-kor meg már nem nem sokan örültek nekem ugyanezért a műveletért abban a kereszteződésben. :N :DDD

    Szerk.: S látod, itt is van a segítség Somatom személyében! :)

    [ Szerkesztve ]

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák