Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz gLes #73 üzenetére

    Na sziasztok!

    Két nap szabi után ülök most megint a gép előtt és jelenthetem, hogy döntöttem és cselekedtem. Azt már korábban írtam, hogy a Canon MV650i-t választom, de végül sikerült kézbe venni egyszerre ezt és a 750i-t. Rövid ismerkedés után az utóbbit választottam.

    Szűk két napos ismerkedés után nem sokat tudok még mondani. Jól kézbeillő kamera (bár a Panasonic-hoz és a JVC-hez képes elég nehéz), a kezelőszervek jól elérhetők. A 22x zoom szerintem nagyon jól kézbentartható, bár ''night'' módban inkább állvány használata szükséges hozzá (vagy tiszta fej).

    Eddig 1 órányi felvételt készítettem, de még szalagon van, mert a gépembe még be kell tennem egy FW kártyát. A TV-vel összekötve egész jó a képe, szerintem :)
    A hozzá adott 800 mAh-s aksi elég szerény képességű, ezért vettem hozzá egy 2400 mAh-sat. Ezzel talán sikerül 3,5-4 órás felvételt végigcsinálni (bár nem eredeti Canon, hanem utángyártott).

    Na egyenlőre ennyit.

    Ha valakit érdekelnek a tapasztalataim, akkor szívesen megosztom vele, bár lehet hogy akkor a topic címét meg kellene változtatni... :D

    Üdv!

    lacibacsi

    [Szerkesztve]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák