Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Brown ügynök #88 üzenetére

    jeges és Brown ügynök köszönöm a segítséget!

    Firebug nekem nem jelezte... igaz javascriptre sosem használtam, de nem láttam volna érte, hogy visítana.

    Google Chrome, nekem még új volt. Aztán feltűnt egy kis piros x, meg aztán egy másik ablak is, nagyon jó! Tetszik nagyon!
    Bár arra még nem jöttem rá, hogyan lehet a CSS-hez új tulajdonságot beszúrni mint a Firebugnál.
    Most már ezt is megtanultam.

    Amúgy mint fejlesztő eszközt jQuery-hez mit ajánlotok? Én most egy sima notepad++-ot használtam, de az lazán átugrott a hibán :-D

    Ha ősztől lesz állásom, akkor kaptok egy karton sört, vagy amit szeretnétek :-)

    Másik kérdésem:

    Bevásárló kosarat érdemes jQueryvel megvalósítani? Vagy inkább Ajax-xal szokás?
    Nézegettem a google-n 2 órán keresztül. Egy Drag and Dropos bevásárló kártya tutorialt találtam, de azt néhány lehurogták, hogy hasztalan meg borzalmas a kód (bár én kezdőként semmi rosszat nem találtam benne). A másik meg nem működött!
    És észre vettem, hogy sok bevásárló kártya ajax-xal van megírva.
    Most elgondolkotam azon, hogy érdemes-e jQuery-ben ilyet csinálni? (mert elég keveset láttam google-n, meg ami volt is olyan, hogy is mondjam, nem felhasználó barát)

    Érdekel ez ügyben a véleményetek!

Új hozzászólás Aktív témák