Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Chaosftw001 #28991 üzenetére

    Szerintem a ritka kivetel a Meszaros & Meszaros Kft, vagy valami csaladi vallalkozas, ahol hasonlo setupban el tudom kepzelni hogy a nullkilometeres csaladtag tulajdonos vagy board tag lesz, de hogy kivulrol erkezo kollegabol hogyan lesz junior kontrollerbol 1 lepesbol CFO, azt nekem a joisten sem vezeti le logikusan

    teljesen mas felelossegi szint a ketto, es ha junior kontroller poziban ki is melozod a beled, egyszeruen nem jon annyi tapasztalat hogy joszivvel rabizz full kontrollt
    kicsit mas szinten gurigaznak a taskokkal, ha elszursz vmit, eselyesen 40-50 ember nem kap idoben fizut / elusznak befektetesi forrasok / esetleg irdatlan penzugyi koltsegnovekedes lesz a csuszasokkal stb stb

    valahogy nekem furan nonszensz elkepzelni a szitut ahogy egy idosebb cegtulaj kerdezi a feleolyan idos penzugyest, hogy na akkor belam, tobb 100milla kedvezmenyes hitelrol / palyazatrol hogy csusztunk le, mi nem ment ki idoben, vagy hogy jolika miert veri az asztalt h nem ment ki fizu idoben, megint mit inkasszottak a szamlan
    Szamomra nem adja ki a logika, akarhonnan nezem. Nem azert mert valaki nem lehet szorgalmas, hanem mert az emberek 99.999% nem fektetne minden bizalmat ilyen eletkoru dolgozoba
    persze ha ez vmi csocdoasztalos kripto startup egy 20 eves ceo-val, az mas teszta :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák