Hozzászólok Aktív témák

• kvcska

csendes tag

Sziasztok.nekem is lenne egy kicsit fura esetem.Történt hogy rendeltem egy 6800gs vga-t.meg is kaptam,igaz kicsit többért mint amennyit megbeszéltünk telefonon.üsse kő.átvettem.gépből ki 6600gt,bele 6800gs.monitor lámpa zöldre vált,kép nincs.kiegészitö tápkábel nem volt benn,igy gondolván hogy ezért nem indul telefonáltam.közölte velem,hogy nem volt a dobozában nála sem,ha szerez egyet elküldi.majd egy hét mulva meg is érkezett a másnapra igért kábel.rá a vga-ra.igy sincs kép.monitor indul de kép nincs.hmmm.gondoltam havernál megnéem hátha ott jó lessz.nála sem jó,sőt három gépben is ugyan-ez a hiba volt.kép nincs.ismét telefon.azt mondta hogy küldjem vissz,és megnézi.vissza is küldtem de még eddig semmi.ez nekem megint plussz kp-m ba került.igy lett a 12900ft-os vga-ból,több mint15000 ft.nevet még nem irnák hogy kitől vettem,mert talán annyira becsületes lessz,hogy kicseréli,vagy a lóvét visszaadja.még csak most vásároltam előszőr a PH-n.de ez eléggé elvette a kedvemet. :((( még annyit hogy olvastam hogy nem nagyon szeretnek üzletelni újonccal.itt most én vagyok újonc és úgy néz ki hogy engem ejtett át egy régi motoros.(aki mellesleg elég nagyban nyomja)

vick

Hozzászólok Aktív témák