Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drlinux

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bár lehet hogy ez már jó pár alkalommal szóba lett hozva, de én nem találtam kulcszavakkal rákeresve - egy olyan ötletem lenne a hardverapróra, ahol lehet értékelni a meghíusult adás-vételt komolytalan vevő/eladó miatt. Jelenleg ugye csak akkor lehet értékelni, ha végbement az adásvétel, így a visszajelzés noha megtörténik, de véleményem szerint nem akkurátus. Vegyük pl a jó öreg Gipsz Jakabot, van neki 100pozitívja, és 0negatívja. Hogy lehet ez? Mert az a 100 pozitív olyan visszajelzésből fakadt, ahol eleve létrejött az adásvétel, de lehet hogy igazából 900 másik emberrel szórakozott (mind eladóként, mind vevőként), és az adásvétel sosem jött létre, azaz az értékelést sem lehetett így elindítani, így a visszajelzést tekintve a sértett oldaláról kvázi bele lett "fojtva" a szó.
    Mostanában sajnos egyre több ilyen trollal találkozom és tényleg jó lenne egy ilyen rendszer amivel ki lehetne szűrni a komolytalan vevőket/eladókat.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha csak olyat csinálsz, amit tudsz, sose leszel több annál, ami most vagy." ~ Shifu mester

  • drlinux

    csendes tag

    Továbbra is lenne egy olyan javaslatom, hogy a hardveraprón lehessen úgy is értékelni a kedves "vásárlókat" vagy netán "eladókat" akik miatt rendszeresen meghiusul az adásvétel, ne adj isten egy tényleges adásvétel létrejöttét is elltrollkodják ezáltal pl a tipikus időhúzással, mert így a mostani értékeléseknél nyilván csak pozitivakat látunk, mert ez egy szűrt értékelés, hiszen ha létrejött az adásvétel akkor miért is lenne negatív? Van-e bármi amit ezek ellen a trollok ellen lehet tenni (report rendszer), vagy ha nincs akkor tényleg be kellene vezetni egy ilyen rendszert, vagy nem tudom esetleg van-e topikja a komolytalan vásárlóknak, szívesen beillesztenék pár nevet oda, akár levelezéssel együtt, alátámasztásnak!

    [ Szerkesztve ]

    "Ha csak olyat csinálsz, amit tudsz, sose leszel több annál, ami most vagy." ~ Shifu mester

  • drlinux

    csendes tag

    válasz Golden9 #21818 üzenetére

    köszi

    "Ha csak olyat csinálsz, amit tudsz, sose leszel több annál, ami most vagy." ~ Shifu mester

Új hozzászólás Aktív témák