Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz concret_hp #721 üzenetére

    InfoSite-on (vagy minek hívják most) nem találsz?:) Kopipészttel egyébként azzal is csúnyán kiszúr(hat)nál, aki az eredeti szerző volt, szóval én is vmi régebbi minta alapján írtam a DOK1-et: alpontok, kinézet, ilyesmi. (Persze még tavaly: idén csak a tavalyit írtam át az új koncepciómnak megfelelően.:D) A lényeg, hogy elég részletes volt, így nem volt hozzáfűznivalója a mérésvezetőnek = jó megoldás. (Nohiszen, a tavalyi koncepció is az volt, és most még jobbat találtam ki: az a különbség, hogy most meg is csinálom.:DDD) Akik nagyon elnagyolták, azoknál tett megjegyzéseket, javaslatokat, az alapján jobb proggit fognak írni, és természetesen jobb DOK2-t: az fog igazán számítani. (A nyilatkozatot sem kérte most el, hogy önállóan oldottam meg, mert majd a DOK2-nél... Én meg ezért mentem vasárnap CopyGeneralba nyomtatni - momentán nincs printerem.:o) Na mindegy, már fut a szerverem/klienseim, tudok csatlakozni adminisztrátorként is, szóval okés. Holnap remélem már a kommunikáció is menni fog, aztán frankón össze kell hozni a DOK2-t (erre mondjuk nemt'om, hogy van-e mintám, de szerintem menni fog: elképzelésem van, hogy mit kell bele írni!), és ha beadnám H3-ra le lehetne tudni az egész SZGLAB5-t már március 19-én...:)) Szép álmok, mi?:D

    ps: azt a mintának használt dok1-et azért el tudom küldeni, alapnak szerintem jó!

Új hozzászólás Aktív témák