Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz bdav #437 üzenetére

    ja ebben tényleg van valami. :U
    talán emiatt is lehet, hogy egyre kevesebben vannak bent előadásokon.
    emlékszem analból még félév vége felé is félig simán volt az előadó, mostmeg pl. MI-n amikor utoljára bentvoltam nemhiszem h voltunk bent 80an (400-500ból?), vagy pl. infelmből amikor meg volt hírdetve h nemtom milyen király előadás lesz a kép meg hangtömörítésről: bejön a figura elkezd mindenféle dolgokról beszélni hogy emberi gége meg nemtommi.... hát ha ez érdekelne, orvosira mentme volna :U namind1, szóval a fulll meghírdetett érdekes előadáson se nagyon voltak bent 120-150nél többen... stb.
    tavasszal dp-n mennyien szoktunk bentlenni még Szeredinél is aki pedig mondjuk sztem jól zúzta? 30-40?
    de most megnézem ezt a félévet:
    adatb: Sala rutinból hülyeséget beszél, példamegoldásnál letörli a feladatot, stb.
    infelm: nemtom nemsokszor voltam bent. könyvben ugyanaz le van írva, talán még jobban is, legalábbis azt a pár előadást egyáltalán nem tartottam annyira jónak hogy bejárjak később.
    hálók: ezen is kb. 2. héten voltam utoljára, siralmas a stílusa az előadónak... :(
    mérés2: olvasd el a doksit aztán mérd le :(( egyedül a 4-5ös mérésnél volt h odajött a mérésvezető és mondott 1-2 érdekes dolgot (Elek Kálmán) és abból mondjuk tényleg meg is lehetett érteni hogy mi miért úgy van.
    szabtech: ezisnagyon jó :DDD mondjuk nemtom mer' a jelekes téma alapból nem jön be, de a gyak kb. úgy nézett ki, hogy egy X oldalas cuccon rohanjunk végig minél gyorsabban aztán húzzatok haza :(( (szóval sok értelme volt annak is)
    mi: hát erre mondjuk sokáig bejártam, de volt 1 pont ahol kezdett elég unalmas lenni :S meg ok, ha az előadó nem tud ful perfekt magyarul, láttunk már ilyet, de legalább a fóliákat kijavíttathatná valakivel :U

    ha ezt még egy Fritzné féle kivetítős reggeli 8kor kezdődő anallal hasonlítom össze, még akkor is inkább az, egy Recski féle bsz-ről nem is beszélve (összesen egyetlen 1 bsz előadáson nem voltam ott :U)

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák