Új hozzászólás Aktív témák

  • pRoject22

    őstag

    Gyerekek a Super Formulában nagyon nagy a baj, mentem az előbb egyet, egy split volt csak, azt hiszem 25-ös grid, elrontott időmérőn a 8. helyről indultam, első kör 2. kanyar az előttem lévő idióta úgy gondolta, hogy a kettes kanyarban belülről / hátulról bekamikázézik az előtte lévőnek, ( mert ugye rohadtul nem elég ám neki a 21 kör a versenyzésre, neki ott kell betenni tök lehetetlen módon ) amivel nem ért el semmit mivel nem volt pozícióban viszont belement az előtte lévőbe és össze akadtak keresztbe a komplett mezőny közepén, kb 10 kocsi tört rommá miatta, nekem az első szárnyam tört le, a 21 kört első szárny nélkül teljesítettem, a 2. körben a 14. helyen voltam 6-7 másodpercel lassabb köröket futottam az átlagomnál, a versenyt a 7. helyen fejeztem be első szárny nélkül és 6-7 seccel lassabb körökkel.

    Én eskü nem értem ,hogy miért kell gyakorlás nélkül beülni ebbe a kocsiba, vagy egyáltalán ha nem tudom vezetni akkor nem megyek vele, de ez ,hogy a mezőny 40%-a kiesik a többi meg esik kel, ez borzasztó... :(

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák