Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Csak hogy időben jelezzem :) Raceroom Hungary funrace-ek

    Sziasztok!
    Tervezett Funrace-ek eddig:
    Raceroom: 12.27. szerda 19:00-tól 5p kvali + 2x25p TCR Daytona Roadon, 1x üzemanyag 1x gumikopás, csak a szokásos, előtte kb 18 órától lesz gyakorlás. A gyakorló szerver most is él Daytonával.
    12.28. és 12.29-re egyelőre beteszek majd a gyakorló szerverre Nordschleife-t, 20p gyakorló, 10p kvali, 1x30perc, körbe körbe, bárki nekifuthat és összejöhet pár fő egy egy izgalmas versenyre.
    iRacing: 12.30.-án a 27-i adásunkat megismételjük iracingben, itt kis trükköt megpróbálok belevinni, a 2kör kvali után egy 10perces (kb 5 körös) sprintfutam dönt az első futam sorrendjéről, egyenesben, és a második futamon fordul a 15 fő. Daytona road és TCR. akinek nincs, még van ideje jézuskától ezt kérni. Itt 18 órától gyakorlás, kb 18:45-től kvali, mert így fér majd bele a 2 órás időkeretbe a 3 futam.
    Mindenkit szeretettel várunk! További versenyek kiírása esetén frissítem a posztot, és kegyetlenül használom majd a mindenki tag-et, hogy értesüljön a frissítésről 😃

    iracing rrhun néven rrhun jelszóval lesz, raceroomban raceroom hungary néven keressétek, és rrhungary a jelszó

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák