Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz fLeSs #180 üzenetére

    SR-rel kapcsolatban: erre a valóságban sincs megoldás, ha kiütnek, le kell nyelni, sőt az anyagi kárt se fizeti senki. :) Filozófiai kérdés, hogy most hány incidens pontot vonjanak le, és kapacitás sincs erre szerintem.

    Egyelőre nem megyek ebben a szezonban, mert jelenleg csak a gyári G27 fékem van, és nem tudok visszaszokni rendesen a load cell után, így csak olyannal mennék amiben van ABS :)) (a McLarent viszont eddig is utáltam, a RUF Track pedig rosszabb lett, mint volt, úgyhogy ahhoz meg nincs kedvem). Meg még nem volt időm annyit menni az új gumimodellel, hogy igazán ütőképes legyek, azt hiszem megvárom az új fékemet, mielőtt nagyon belelendülnék.
    A 2:01 nem rossz full tankkal (bár nem tudom, hogy az új gumi hogy befolyásolja a tempót), de a TOP5-öt azért ne vedd készpénznek. :) Bár nem tudom kik maradtak a PGT-ben, sajnos a régi Fordos arcok otthagyták a szériát, ezért sincs túl nagy motivációm hozzá. Bathurst-ön nagyon kicsi volt a részvétel az előző szezonban egyébként.

Új hozzászólás Aktív témák