Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz zoltan6 #679 üzenetére

    Mert akció, 50 eur a készülék + 10 doboz heets. Kitolták március végéig. A szlovákok már hozzászoktak, mert hosszú ideje tart. :) én pl. most kaptam emailt a szlovák Iqostól, hogy adnak 10 doboz heetset 10 euróért, csak hát nincs már lehetőség átmenni :(((

    (#678) SztiviVander:
    Ez:
    https://domov.sme.sk/c/22356904/vlada-prijala-pre-koronavirus-striktne-opatrenia.html?ref=tab
    "Na všetkých hraničných priechodoch sa budú vykonávať preventívne opatrenia, cez hranice budú môcť prejsť iba tí, ktorí majú na Slovensku trvalý alebo prechodný pobyt, alebo iné povolenie na pobyt."
    magyarul: minden határátkelőn preventív intézkedések lesznek, és csak azokat engedik át a határon, akiknek állandó vagy ideiglenes lakhelyük van, vagy másfajta engedély a tartózkodásra.

    Továbbá:
    Ministerka zároveň vyzvala osoby, ktoré žijú v prihraničných regiónoch Rakúska a Maďarska a na Slovensku pracujú, aby si u zamestnávateľa vybavili potvrdenie o zamestnaní. Pri hraničných kontrolách totiž môžu byť vybavení prednostne.
    Magyarul: a miniszter felszólította azokat a személyeket, akik Ausztriából és Magyarországról járnak át dolgozni Szlovákiába, hogy a munkáltatójukkal állíttassanak ki igazolást a munkaviszonyukról. Ezek az emberek ugyanis a határellenőrzés során elsőbbséget élveznek majd.

    Ez az egész elvileg holnap reggel 7 órától van érvényben.

    Ez az egyik legnagyobb szlovák napilap, én elhiszem neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák