Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz jUUh #1461 üzenetére

    Pedig valahol írják (talán iqos oldalon a duo-nál azon kérdésre hogy miért csak villan egyszer a pen ledje pedig két töltés volt benne) hogy 20 vagy 25 szálanként lefuttat egy öntisztítást, ami annyi hogy a tokban megy egy pár perces fűtés üresen, hogy leégesse a retket a pengéről. Több-kevesebb (szerintem inkább kevesebb) sikerrel. A 2.4-nél többnyire észre se veszed (kivéve persze ha kettőt akarsz szívni és várod hogy feltöltsön és lehessen használni) mert berakod a töltőbe, és ha öntisztítás jön épp azt csak onnan veszed észre hogy nem 3-4 percig villog a led mint a normál töltésnél hanem kb 2-3x annyi ideig (feltölti, tisztító ciklus, majd megint feltölti). Ja és szaga is van, én legalábbis szoktam érezni az irodába hogy jön a zsebemből a dohány szaga :D Egyébként régebbi 2.x verziójú iqos appokból manuálisan is lehetett indítani tisztítást, a 3.x -es újabbakból már ezt kivették. A duo meg sajnos még annyira sem okos hogy megvárja hogy elszívd a másodikat is és akkor kezdjen már tisztításba amikor amúgy is mindenképp beraknád a tokba tölteni. Lesz@rja. Firmware-ét meg minek frissítenék, jóvanazúgy. Pedig appból lehetne. Igaz az app még mindig nem elérhető ha a play úgy látja hogy Mo-ról vagy, ami szintén a világ vicce főleg hogy tavaly novemberben ígérték (amikor arról faggattak telefonon hogy mennyire vagyok elégedett vele és van-e javaslatom) hogy hamarosan elérhető lesz. Aha, hamarosan gondolom valamikor 2025-ben :D Na nem mintha jelen állapotában sok haszna lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák