Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz vadászcsiga #66367 üzenetére

    Én teljesen jól elvagyok magammal, tök jól érzem magam a bőrömben, szeretem a munkám és minden téren elégedett vagyok vele, aztán kinyitok egy újságot vagy bekapcsolom a tv-t, és kedvem lenne golyószórót ragadni és tenni egy sétát az országházban, a "honatyák" között.
    Egyszerűen a magyar politikai "elit" engem már olyan szinten taszít (és az ezalá berétegződő, oldaltól függetlenül agymosott zombiként funkcionáló emberszerű lények hada sem segít), hogy ha elhagyom az országot, aminek a jelenlegi rezsim maradása esetén exponenciálisan nő az esélye, akkor az csak és kizárólag emiatt lesz. Pedig anyagilag kb minden lépésükkel jól jártam.

    Ezen kívül Mo.-n még mindig az a legnagyobb probléma, hogy a fejekben nem volt meg egy rendes "rendszerváltás". Értem ezalatt azt, hogy az emberek döntő része egyszerre várja el a kapitalizmus lehetőségeit, és emellé az államtól olyan szintű támogatást és védelmet, ami a szocializmus/kommunizmusra jellemző. Ez pedig pont, hogy ellentmond egymásnak.

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Új hozzászólás Aktív témák