Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Mr.Csizmás #21537 üzenetére

    Nem veszem komolyan, ha olyan a téma, de olyan ember minek szól hozzám, aki nem hajlandó megérteni, amit írok? Szakértő létére. :U Szerintem a kommunikáció alapvető feltétele, hogy a másik ember mondandójára reflektálj, vagy a véleményedet az ő véleményére vonatkozólag fejtsd ki. Főleg írott környezetben. És akkor jön még egy (fateless), aki ugyanezt csinálja. Élőben az ilyet felpofoznám, komolyan mondom. (Amúgy anyám is ilyen, őt mondjuk azért nem pofozom fel, de kihoz a sodromból. :U) A legjobbat akarja nekem mindenben, mégis felidegesít állandóan. De azt egyszerűen nem bírom elviselni, ha valakivel nem lehet szót érteni. Aki nem képes értelmesen megnyilvánulni, az inkább hozzám se szóljon. Vagyis hozzám szólhat, ha nem akar kioktatni vagy okoskodni. A fölényeskedő stílus ne az ostoba emberek kiváltsága legyen, de ez nem kívánságműsor, persze. :U

    Tomics

    Ikon 200, iPhone 5 16GB? 20 ezer van a 4S és az 5 között, így semmiképp nem éri meg 4S-t venni szerintem. Szard már le a 32GB-ot. :DDD Én 8 gigával gazdálkodok. :D Ha szolgáltatónál veszed, ikon 200-ban, akkor szerintem egyértelmű, hogy i5 16GB.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák