Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz icecave #182937 üzenetére

    "és nem az újat ajánlja sosem, hanem hetekkel azelőtt megjelentet."

    Pontosan ez a bajom a YT Music-kal is. Semmi új, hanem amiket meghallgattam, azokat ismétli rogyásig. Ja, de van egy olyan pont, hogy "Az én szupermixem". Rátapintok, ott meg egy egyveleget készít az én zenéimből és a magyar felkapott zenei listából, ami valami elképesztő mennyire pocsék minőségű és soha nem is hallgattam, nem tudom honnan szedi, hogy ez jó lesz. Hallgathatatlan borzalmak.

    Az akkukérdés viszont engem nem érint, mert kocsiban szeretném többnyire hallgatni, ott pedig megy a CarPlay, tehát folyamatosan tápon van. A Mini pedig annyit vesz fel, hogy a kocsi még tölteni is tudja az akksit közben. Az S9+ -nál maximum annyit tudott beletölteni Android Auto alatt, hogy stagnáljon, de inkább csak lassabban merült. :D Itt az irodában meg max felteszem töltőre ha nagyon merülne, de szerintem nem lesz ezzel gond. :)

    nord_

    Köszi! :)

    r3dsnake

    Eredetileg nekem is azért kellett a Premium, mert megőrülök a reklámoktól, szóval ha nem lett volna a YT Music, akkor is előfizettem volna, de alapvetően kellemes meglepetés volt. Ez az egy dolog, ami elég zavaró benne.

Új hozzászólás Aktív témák