Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz turbobusa #52625 üzenetére

    Ha kézire állítod a zene és videók kezelését, akkor több iTunes-al is tudsz szinkronizálni :K
    Amúgy engem egyetlen 1 dolog vonzana az androidban: a készülékek ára. Az iPhone nagyon jól, talán túl jól is tartja az árát, így használtam se éppen olcsók a készülékek, mint ahogy azt a mostani s4-es akció is mutatja, illet pl a Nexus 5, G2, Androidos zászlóshajót mostmár az előző iPhone-nál is olcsóbban kaphatsz, nem hogy az aktuális csúcsmodellnél...Viszont számomra szoftveresen minden megvan az iOS-ben, amire szükségem van, így ilyen téren semmilyen előnnyel nem járna a droid, de cserébe csomó hátránya lenne. Én ezekről nem tudnék lemondani:
    -prémium anyaghasználat
    -iCloud backup és szinkronizáció, mivel minden készülékemem iOS v OSX fut, így ez hihetetlen előnyökkel jár, amit droidnál soha az életben nem fogok elérni, hiszen ez az Apple ökoszisztéma előnye
    -iTunes, a sajátgépes fájlmásolgatás számomra az xp-s korszakot idézi vissza, sokkal egyszerűbb és letisztultabb az iTunesos megoldás
    -AppStore
    -minden készülékre garantáltan 2 vagy inkább 3 évig jön a legújabb szoftver egyszerre

    Hangsúlyozom, ez az én véleményem, másnak lehet,h ezek a dolgok nem annyira fontosak, így kevesebb kompromisszummal jár számára a váltás vagy esetleg más dolgok fontosak neki, ami miatt több előnnyel járna a droid számára, mint az iOS...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák