Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz Blaise #14438 üzenetére

    Nekem.

    Imádom.

    Vegyél ;)

    Használat: suliidőben tanulásra, így nyáron pedig reggel / este ágyból netezésre, napközben pedig random Facebookozásra.

    Az iCloud nélkül feleennyire sem szeretném: mennyire durva már, hogy fotózok valamit a városban, hazaérkezés után lerakom az asztalra, és pár perc múlva faternak már az iPaden mutogatom a készített képeket :)
    Az iPhoto valami iszonyatosan jó rajta, csináltam már pár albumot, ami mindenkinek nagyon tetszett (persze azért divatmajomkodásból mindenki lehordta, hogy "jááájjmár rajoskocc itt az Epüllel", de az elrendezés, no meg a működés mindenkinek tetszett)
    Szeretek rajta játszani (bár bevallom így nyáron alig van időm ilyenekre).
    Imádom, hogy hetente egyszer kell tölteni ha csak netezek rajta 50% fényerő mellett :)

    Ja és annyit még hozzátennék, hogy király a többi tablet is (not), aranyosak a próbálkozások, de szerintem csak a piacvezető iPadre érdemes költeni. Itt legalább nem szaggat a menü xD

    Ja és amit te akarsz venni, a retinás: haveromnak volt egy hétig, és ő nem szokott áradozni a cuccairól (főleg kereskedés miatt vesz mindent), de ő is mondta hogy ez baszott jó és azonnal cseréljek amint tudok :)

    Szóval én azt mondom: INSTANT GET!

Új hozzászólás Aktív témák