Keresés

Aktív témák

  • O$zkł

    aktív tag

    válasz Csabee. #15251 üzenetére

    érdekes:D
    mingyá tolok neki egy full restoret úgy hogy nem rakok vissza semmit de sztem még úgy se lenne ilyen sok szabadon
    amúgy meg így is tökéletesen elmegy szerencsére nem akad semmi

    szerk:
    amúgy közben arra gondoltam hogy nem lehet a costum firmvare miatt?

    [ Szerkesztve ]

    "Be the change you want to see in the world"

  • FefeeX

    veterán

    válasz Csabee. #15251 üzenetére

    Ebben egyébként pontosan miről is van szó? A szabadon értelmezett RAM-ról? :) Csak mert mondjuk én relatíve friss tulaj vagyok (két hete pénteken kaptam kézhez a 3GS-em), mondjuk sikerült aznap kiakasztanom, de a restart helyre tette :)
    Csak az utolsó oldalt olvastam itt, mert melóban kevés az időm, de megtanultam, hogy a Safariban nyomjam ki az oldalakat :R
    Egyéb építő jellegű ötlet esetleg, mit érdemes még csinálni?
    Ha valakinek van némi ideje, a cfw-vel kapcsolatban szívesen várnék valami kis infot, pontosan mit is jelent ez ebben az esetben, +-, stb...

    Meg kellene valami listát vezetni (ilyen lehet hogy már van), milyen alap dolgokat érdemes tartani, tölteni, megvenni, stb :)

    Ami még felmerült, headsettel zenét hallgatok menet közben a városban, közben hívnak, ugye ezt látom, de felvenni nem tudom, csak ha előveszem a telefont és azon veszem fel... Van erre valami módszer és csak én nem találtam meg még, vagy így jártam? :)

    Az normális, hogy nekem minden battery program csak 5%-onként írja a töltöttséget?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák