Keresés

Aktív témák

  • [Ace]

    aktív tag

    válasz Poci3 #11417 üzenetére

    Szal a lényeg. Valami miatt hálózati forgalmat generál. Megoldás: APN részből kitörölni mindent, sbsetting-el pedig letiltani az edget.

    [ Szerkesztve ]

    :: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz Poci3 #11417 üzenetére

    Hasonló a problémám nekem is kb 3-4 hete felraktam a 3.0 át és azóta 13óra alatt lemerül a telo kikapcsolt képernyővel... ha használom is valamire akkor 1-6 óra alatt lemerül. csináltam resetet backup nélkül, amik keletek sms, címjegyzék azokat manuálisan kimentetem, reset után ugyanúgy szar volt és merült, 1000 fórumba beírtam a gondom de senki nem tudott segíteni, így hát azóta 4éves nokiámat használom... iphone meg csak zenére, bár így is 5-6óra alatt lemerül. Ma hajnalba megint csináltam 1 resetet de ismét nem változott semmi fénysebességgel merül az aksim:(( edge állandóan aktív, legalábbis az E betű kintvan ... régen 2.XX es FW -el kint sem volt soha, nekem alapból nincs semmi se beírva az APN Részbe, nincs is mobilnetem, Edgét hiába tiltom le akkor is ottvan próbáltam már Sbsettingsel és egyéb progikal is letiltani de hiába akkor is ottvan az E, szerintem folyamatosan akar csatlakozni valahová és ezzel leterheli a procit, hogy újra is újra próbál a végtelenségig. amúgy 2g és Pannon sim

Aktív témák