Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M1995

    aktív tag

    válasz Aszpirin #304050 üzenetére

    Hát ez zseniális bazmeg:

    #304037
    számú hsz-ben annyit kérdeztem ha fontos miért nem mented el a számot, írsz egy jegyzetet a hívásról... Ennyi bazmeg, ennyit kérdeztem. Te ezt vetted valamiért személyes támadásnak és kezdtél #304040 gúnyolódni és rinyálni...
    Egy szóval nem mondtam, hogy tökéletes a híváskezelés, vagy akármi csak javaslatot a problémára. Aztán még te beszélsz pökhendiségről, eszem megáll. :U

    Amúgy most már kíváncsi vagyok mi az a szituáció, hogy a hívás idején nem fontos elmenteni a számot, a nevet, felírni akármi, viszont 2 hónappal később már élet-halál kérdése...
    Én ha megbeszélek egy szerelővel ezt és azt mikor jön, akkor elmentem, felírom hátha még kelleni fog. Sőt, még a pizzéria száma is el van mentve. De most elképzelem, hogy scrollozod a híváslistád találomra nézegetve a számokat vajon ez ki lehet. :C

    #304045
    Miért nincs értelme? Indokold meg. Amit állítasz, azt meg egy szóval se mondtam, csúsztatsz jobbra-balra. Egy szóval nem mondtam, hogy tökéletes a híváskezelés, vagy akármi csak javaslatot a problémára. Tehát ha azt írjuk egy hiányosságra, ha nem tudsz együtt élni vele, akkor vegyél Androidot, az is baj, ha meg javaslatot írunk a problémára az se tetszik, mert csak. Akkor az már user error is szerintem.

    (várom még a fél millás telefonban nincs T9 tárcsázás dumát) ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák