Új hozzászólás Aktív témák

  • lajki7

    senior tag

    Jo reggelt mindenkinek!
    Azert irok mert lenne 2db kerdesem az urakhoz:)
    Soha nm volt meg almam,ugy nezki h hozza jutok egy i5 64gbos verzahoz. Ugye latszik a profilomon h szazhatvannyoc db de lehet h tobb androidos vasam vót:D a kerdesek a kovetkezok:
    Nekem nagyon fontos h a telora ra tudok e rakni filmet ugy h ne keljen konvertalgatnom jobbra balra:) hallottam valami vlc playerrol h felrakom es akkor itunesban csak oda belehuzom a filmeket es akkor nm konvertal. Gondolom lajatszanak tobb fajta formatumot is...mkv,stb...jah meg a felirat!! Hogy be lehet e szurni feliratot a lajatszoval vagy esetleg mas lajatszoval amit ajanlotok???:) sorry csak nekem fontos ez a film dolog,sokat utazom....egermozi for ever:D
    Masik fontos kerdes es egyben utolso is; Van e esetleg a ES file explorerhez hasonlo alkalmazas?! Valaki lehrt nm tudja mi az ezert leirom,latom a mappakat a teloban illetve lehet kicsomagolni zip.es cuccokat gondolom ezt a telefon nm tudja:D szval nm ez a lenyeg hanem az h wifin keresztul latom a gepemet es a megosztott mappaimat!!! Eltudom erni vele a fajlokat! Pl. Ami a gepen van film azt megtudom nezni a telon ugy h elerem wifin kresztul:) ezt meg lehet csinalni itt android fronton,persze csak a jobb vasakkal:) Ennyi lenne! Ha ez tudja a kis alma akkor nagyon orulok es azonnal egetem is a lovet ra:DDD

    Koszi a segitseget sracok.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 Pro

Új hozzászólás Aktív témák