Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz DanielK #43881 üzenetére

    Sajnos nem tudok mert van elöfizetésem jelenleg.. és nem tudok kihozni illetve jóval drágább lenne úgy

    most beszéltem a t mobilevel ök se mondtak biztatobbat sajnos :(

    a tag 2500 napja van fent az oldalon 3pozitiv értékelése van illetve 0 negativ újonc :D
    valamint úgy hozta ki a telefont hogy előfizetés tarifa hosszabitas +2év re aztan ezt hozta ki mellé

    úgy gondolom csak fogja fizetni a szolgáltatást tehát remélhetőleg nem tiltják le
    vagy az esetben tilthatják le ha ö be megy és le tiltatja de annak meg mi értelme ? mert akkor ö se kap újat vagy igen ? azt mondta nekem telefonba a kolléga hogy biztositás nincs a telefonra váltva tehát ezalapjan nem is kap újat ha be megy és azt mondja hogy ellopták vagy bármi nem ?

    illetve ha irok vele adásvételit + egy olyan letiltás elleni garanciat amin szerepel személyes adatok telefon szám lakcim szem igazolvány szám és megofgalmazva benne hogy ha letiltják vagy bármi hasonló az esetben öt terheli az én károm és ki kell nekem fizetnie ezzel érek e valamit ? rendőrség biroság vagy bárhol ?
    tehát van e rá valami megoldás hogy olyan szerződést tudjak irni a kollégával amivel én érek is valamit ha neadj isten a telefonomat tiltanak vagy iylesmi ?

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés