Új hozzászólás Aktív témák

  • hitchins

    őstag

    válasz dns86 #217289 üzenetére

    Ezt miert irod? Engem erdekelne, hogy egy 5ezres uveg mivel tud tobbet mint egy 300ft-os.
    Abszolut nem kotekedesbol irom valoban kivancsi vagyok.
    Az a helyzet hogy az elmult 5 evben minden telefonomra kb 300 ftos uvegfoliat tettem meg most mar az oramra is.
    Tobb izben volt esett betonra es azon kivul hogy az uveg sz..ra tort semmi bajuk nem lett. Osszesegeben nem koltottem ra 5000ftot az 5 evben de szerintem meg 3e-et sem.
    Azt hiszem ha masfel meterrol leesik a betonra a telefon akkor az 5000-es foliat is csereleni kell, hiszen igy tudja elnyelni az utest. Ha megsem akkor is 20 eses kell ahhoz hogy visszahozza az arat.

    Ha valoban jobb egy 5000es folia en eskuszom megvennem csak nem latom mitol jobb. Nekem ez olyan mint a 30-40e forintos iphone tokok. Nehezemre esik felfogni mi kerul egy darab muanyagon vagy boron ennyibe. Egy borcipo olcsobb pedig azon nemileg tobb munka van es anyag is tobb kell hozza.

    Megegyszer leirom NINCS szandekomban kotekedni egyszeruen kivancsi vagyok mi az a tobblet amiert 5-10e ftos foliat vesztek 300ftos helyett.

Új hozzászólás Aktív témák