Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz B.Ricsike #23056 üzenetére

    Aki csak netezni, filmezni, e-mailt írni, ritkán valamilyen dokumentumot írni veszi meg az ipadot nem értem miért csak menőzni akar. Majd ha megveszed akkor rájössz, hogy ezekben a dolgokban nincs sok ellenfele a tabletek között. Igen egyszerűen azt lehet mondani, hogy mindig működik. 1 másodpercen belül, mindig 1 másodpercen belül. Persze kivéve azt a programot, amit majd használni szeretnél a wines géped eléréséhez. Én egszer szerettem volna VPN-nel elérni a munkahelyi gépem. Aztán inkább nem akartam többet.

    Szóvel ezen nincs homokóra, nincs akadás, az átlag felhasználónak még a régieknél sem észrevehető, ha akadozik pl. görgetésnél. Az egész rendszer úgy van kitalálva, hogy ne vedd észre, hogy ez egy rendszer, csak működő dolgok összessége. Elég csak a frissítést példának hozni. Úgy frissít, hogy tedd a szuflára, hagyd bekapcsolva a wifit és feküdj le aludni.

    Te a felhasználók kb. 1%-át képviseled, akik nem érdeklik az Apple-t. Ezért nem lesz olyan OS , amit szeretnél és nem fog alapból menni a távoli wines gépek elérése. Minek? - mondja az Apple magában. Minek? - kérdezné a felhasználók 99%-a?

  • Süvi

    őstag

    válasz B.Ricsike #23056 üzenetére

    "nem akarok 3-4 eszközt magamnál tartani, a legegyszerűbb az lenne, ha egy eszközzel vagy max 2vel (amiből 1 a mobilom) megtudnám oldani az összes munkahelyi, iskolai és otthoni feladatot."
    (Nekem van egy Thinkpad Yoga 370-m. Azzal és a telefonnal minden munkahelyi, iskolai és otthoni feladatomat meg tudom csinálni. Kevesebből ott a Yoga 730, akinek több pénze van pedig ThinkPad X1 Yoga, vagy Surface Book 2)

    Jelenleg az Apple célja nem az, hogy jót tegyen a felhasználóknak, hanem az, hogy a lehető legtöbb profitot szerezze meg.
    Amíg a külön IOS, külön OSX több pénzt hoz, addig nem igazán lesz, hacsak nem a konkurencia és az elmaradó vevők rá nem kényszerítik.

    Tavaly, amikor néztük a Westworld-ot mondta a párom, hogy neki nagyon tetszik a mobil-tablet, mint amit ott nyomkodtak.


    Mondtam neki, hogy :DDD

    Erre most ott járunk, hogy néhány éven belül lesznek olyan jól használható, 2 ill. 3 részből összehajthatós mobilok, amelyek "szinte olyanok", ill. tudják majd azt is, amit Te szeretnél.
    A Samsung már idén kihozza, ha összehajtod mobil, ha szétnyitod tablet, ha monitorra kötöd valószínű "PC" (DEX)
    A Microsoft is valószínű idén hozza.

    Az Apple-nek is biztosan lesz széthajthatós készüléke az előzőek után +3 évvel 2.000-3.000 dollárért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák