Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steele80

    senior tag

    válasz #41133696 #22178 üzenetére

    Nincs magyar folyószámlám, mert nem magyarországi a vállalkozásom. De mint lentebb írtam nem számlán vagy csekken múlik a korrektség. Nem szoktam késni a befizetésekkel így más alternatívák nem merültek fel. Ha csekken befizetési határidőként június 21 van megjelölve, akkor nagyon kicsi a valószínűsége, hogy 23-án tértivevényes levélben figyelmeztessenek a mulasztásra. Július 6-án minden felszólítás nélkül teljesítettem. Ha meg nem tértis volt a levél, akkor bedobta volna a postás a ládába, de ott nem volt ilyen. De ha a naptárra nézel láthatod, hogy hülyeség felszólításról, tértis levélről beszélni 30 napon belüli mulasztás esetén mert ez még csak nem is polgári jogi aktus. És még csak nem is a késedelmi kamat megfizetéséről szól ez történet mert az teljesen jogos, bár a mai banki környezetben 20%-ot alkalmazni több mint mohóság. Ez a történet csupán a kicsinyességről és a mohóságról szól. De nem probléma kifizettem, lezártam gondoltam megírom, de hiba volt! A lényeg, mérjed [moderálva] a sebességet, nyomassad a Youtubra és jó egészséged legyen hozzá!

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

Új hozzászólás Aktív témák