Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kigyi_23 #19627 üzenetére

    Most akcióban olcsóbb volt mint CDGalaxisban futár nélkül, ráadásul az nem is Steam-es, és ez egyrészt ezért fontos, másrészt jó kihasználni az Invitel 100-as netjét, harmadrészt vannak acsik :D

    (#19628) Vancom : Teljesen más lesz, mert EuroDOCSIS 3.0-n keresztül fognak szolgáltatni Neked, tehát a régi rézdrótot akár ki is dobhatod. Ebben az esetben tehát kábelneted lesz, amihez jó eséllyel a Cisco EPC3008-as kábelmodemet fogod kapni.

    Minden bizonnyal, majd egy úgynevezett multimédiás aljzatot fognak rákötni, ami esetedben aztán abszolút felesleges, mivel nincs más szolgáltatásod, tehát ahelyett veszel egy kb 50 Ft-os F-toldót és ha kicseréled, nyáron is stabil lesz valószínűleg a szolgáltatásod.

    Egyébként még egy apró megjegyzés: a rézdróton is érhetnél el nagyobb sebességet, ha lenne a közelben VDSL2 központ. Anno nekem ADSL2+-on 20 közelében sem nagyon volt a netem - oké csúcson volt 16 Mbps is -, de aztán a T kivezette a 15-ös csomagot a 20-ast meg be, na onnantól a szerelők nem tudtak többet kicsikarni mint 11 Mbps, amit egyedi FW-rel a D-Link 321B modemem segítségével feltornáztam 13,3 körülire, aztán az x-edik szerelő mondta, hogy de éppen már elérhető a VDSL2. Na abból a 20-as csomag ment is 20-21,6 körül stabilan, Speedtesten meg 23 Mbps jött ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák