Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #14500 üzenetére

    A jelöléseket ismertem, csak ez is olyan spártai dobozban érkezett mint a másik két Cisco ISB2201 STB a T-től, és azokról kiderült, hogy felújítottak.

    (#14499) btz: Hát én elég sokat töltök le (van pár száz játékom Steamen és Originen illetve Uplay-en), ebből az is adódik, hogy nemcsak az új játékok letöltése generál nálam adatforgalmat, hanem az ezekhez rendszeresen megjelenő DLC-k, és sokszor több GB-os javítások is. Plusz MIndig TV, TV GO, Youtube Stream is futnak felváltva, mégis bőven elég a 60-as is. A 20-as viszont már kevés volt nekem, mert egy-egy játék letöltése (MP3, GTAIV illetve majd most az V), az azért sok időt vett igénybe VDSL2-es kapcsolaton keresztül. Na meg ugye ott volt az a nem elhanyagolható tény, hogy a T annak ellenére sem nyújtott speciális kedvezményeket az elsődleges címemen, hogy volt erős kokurenciája. Bezzeg a másodlagoson, ott igen, de ott igénybe is van véve továbbra is. T-nél 4790 Ft volt a 20-as VDSL2, de ugye csomagban volt, és ritkán fizettem 15 K alatt számlát (Most a legutolsó is majdnem 20K volt pedig nincsenek már régen függő készülék részletek), az Invitelnél szintén csomagot választottam, és nem lesz az 1200 Ft-os Start Max-al együtt sem 14K havonta, és ezért a pénzért, sokkal több adót nézhetek, 3x gyorsabban töltök le, és 5x gyorsabban fel stb. Tegnap küldtem el a T-s analóg lemondást (pontosabban 14 napos elállási joggal éltem), de ellentétben a UPC-vel, a T-nél nem is próbáltak marasztalni. Oké, ha nekik ilyen jól megy...

    Persze az Invitel sem hibátlan, mert mindig az új ügyfelek járnak a legjobban, de Magyarországon nem tudnék egy olyan ISP-t mondani, ahol ne lehetne valamibe belekötni.

  • btz

    addikt

    válasz kabelmania27 #14500 üzenetére

    Nekem szakértő mondta hogy lehet annyi is a VDSL2. Vectoring, bonding ról beszélnek. Lehet ahol muszály lesz, több vonalat is összefognak vonni egy háztartásba valamiféle agregációval egyesítik a sebességeket. Valahol már láttam LTE és kábeles net agregációt is meg a Samsung valamelyik telefonja is tudja már agregálni magában az LTE és a Wifi sebességét, tehát nem olyan mint a mostaniakban hogy wifi mellett leáll a mobilnet.

    [ Szerkesztve ]

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák