Új hozzászólás Aktív témák

  • Evgenii

    tag

    A szerződést megkötöttem céges netre az Invitel-el. Az első hónapban nem ment normálisan a net, amire kb. 4 hibajegyet vettek fel!
    Utána végre beállt minden, normálisan lehetett dolgozni, aztán februárban egyszer csak paff, és nincs net!
    Felhívom az Invitelt, hogy melyik retardált szüntette meg a céges netet, merthogy Én aztán nem kértem?
    Válasz nem volt...
    Majd közölték, hogy mivel nem tudják kiépíteni a szolgáltatást, visszadobták a T-hez a dolgokat!

    Érdekes módon se egy telefonhívás, se egy nyamvadt levél, hogy gondoskodjon a cég az internetéről!

    Ezen kívül, a kiépítés során meg sem nézték, hogy kiépíthető-e a cég címére a szolgáltatás... No comment!

    A T alaphangon már akkor is megkérdezi, ha csupán információt kérek a szolgáltatásról! Kiépítés esetében újra megkérdezik!

    Szintén érdekes (de nem meglepő) dolog, hogy az Invitel-es üzletkötő elmondása köszönő viszonyba se volt a végső dolgokkal...

    Azt még ide megjegyezném szép halkan, hogy volt egy hibajegy, ami olyan szinten kifutott az időből, hogy az Invitel által közölt maximális idő majdnem kétszerese volt!

    Az is jópofa dolog, hogy az Invitel-nek bejelentett hiba esetén a T-s szerelő jön ki! :D

    Szóval, akinek van kedve egy ilyen társasággal szerződést kötnie, áldásom rá! :)
    Az Én szememben Ők eléggé minősítették önmagukat ezzel a hozzáállással!

Új hozzászólás Aktív témák