Új hozzászólás Aktív témák

  • steele80

    senior tag

    Finomságok az Inviteltől. Június végén töltöttük 3 hetes nyaralásunkat. Elmulasztottam indulás előtt befizetni az Inviteles csekket és erre a hazaérkezésem után derült fény, persze azonnal befizettem 2 hét csúszással. Van ilyen és valószínűleg lesz is még. Szóval most nézem az augusztusi számlalevelet, mert mióta a telefonnal egyik hónapban átvágtak - mobilopció nélkül számlázták a hívásokat - azóta rendszeresen ellenőrzöm. Szóval a két hét csúszásra kaptam 1190 Ft fizetési felszólítási díjat, persze fizetési felszólítást nem hozott a postás, de ez van. Aztán a mulasztott napokra bónuszként 20% büntetőkamatot is kaptam 139 Ft értékben, így mindösszesen nyaralási bónuszként 1330 Ft-ot leszek szíves az Invitelnek megfizetni. Oké van hozzá joguk kifizettem. Aztán jött egy másik levél, mivel a mobilinternet szolgáltatásomat felmondtam és ez nem volt zökkenőmentes ezért néhány adatra szükségem volt, hogy megalapozottnak tudjam elfogadni a plusz követelésüket. Mert nem úgy megy ám az, hogy a hűség nélküli előfizetésemet hó elején kérem, hogy a következő hónaptól kapcsolják ki, á dehogy nem elég bő 3 hét, erre kell a negyedik is, hogy még egy plusz hónapot kiszámlázzanak. Szóval ez ügyben adatokra voltam kíváncsi, melyet ajánlott levélben elküldtek. Nem kértem, hogy ajánlva küldjék a semmit, mert egyetlen konkrét kérdésemre sem küldtek megfelelő választ, tehát nem volt megállapítható, hogy egy beérkezett felmondási igény miért 4 hét elintézési idővel bír és ezt nekem miért kell megfizetnem. A gyöngyszem mondat " a Társaságunkon belüli levelezésekbe és folyamatokba nem tudunk betekintést nyújtani" Hát ja, ez van, "nehogymá a parasztja"! De a csúcspont a már felmondott és elvileg nem létező szerződésre ismét jött egy csekk 756 Ft-ról mely tértivevényes levél postaköltsége címet kapta. Igen a fenti semmitmondó, de tértivevénnyel elküldött levél díját! Viszont egy dolgot megtanultam, hogy a hűségidőm lejártának dátuma előtt 2 hónappal fogom nekik megküldeni a felmondó levelet, de nem köszönöm meg, hogy 15 évig partnerek lehettünk, mert nem voltunk azok én csak egy előfizető voltam.

Új hozzászólás Aktív témák