Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Lauda #21566 üzenetére

    Ez régóta baj az Invitelnél, hogy ilyen rituálékat kell csinálni. Viszont én szerződéshosszabbításnál megkaptam az új ügyfeleknek járó kedvezményes havidíjat, amit persze ki kellett egészítenem FilmBox minicsomaggal (később Live-val), HD színessel, de az Internet + TV + Telefon alapszolgáltatás díja csökkent 11990 Ft-ról 11490 Ft-ra. Ami persze névleges, mert bevezették az első STB-nél az 590 Ft-os havidíjat.

    Az esetedben viszont speciális kedvezményről van szó.
    Te a Telekommal fenyítetted be az Invitelt, én pedig az Invitelre hivatkozva kaptam az amúgy is nyomott áru T-s szolgáltatásaimra speciális kedvezményt :D

    Viszont ha majd lejár az Invitelnél a hűségem, akkor a három betűsre hivatkozva fogok alkudozni az Invitelnél :D Ahogy a dolgok állnak a városban, nem lesz nehéz a dolgom úgy érzem :D

    De az oké, hogy speciális hívják hiéna vagy bármilyen extra kedvezménynek, ott ezt el kell játszani, de az egyébként publikus árszabásnál automatikusan érvényesíteni kellene, és az Invitelnél itt akadnak gondok, hiszen nálam is csak úgy engedték ha rendeltem mellé mást. Persze utána szerencsém volt, mert a Kolibrire átállítottak, és egyúttal inaktiválták azon minicsomagjaimat (vagy hármat), amelyekhez korábban kötötték a váltást :D

    "Neked a 100-as neted mennyibe kerul havonta? Vagy ezt igy nem tudod kulon?"

    Azt még mindig nem tudom, pedig több mint egy éve és három hónapja próbálom kideríteni :D

Új hozzászólás Aktív témák