Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz Intruder2k5 #10683 üzenetére

    Akkor gondolom meg tudod erősíteni hogy a hüvely is egy stabil normális modem. Megnéztem mindkét hírdetésed is de a hüvely alá is azt írtad hogy finomhangolható, esetleg nem annyira mint a dchard féle fw vel?

    Akkor nem veszítek, ha majd hívnak a szerelők hogy mikor tudnak jönni bekötni, akkor mondom nekik hogy ha tudnak hozzanak egy dlink 360T T1 et, (itt a T1 a lényeg igaz? nincs több jelzés vagy akármi), aztán meglátjuk tudnak e vagy sem. De ez a hüvely nagyon tetszik, kinézetre meg főleg. Még egy olyan kérdésem lenne hogy régebben volt itt már adsl, mikor még speedtouch modem volt hozzá, és azóta meg is van a kábelezés, utána még egyszer volt dsl ahhoz hozták a hüvelyt, és ez lesz a 3. hogy bekötik :C VISZONT. Én le akarom cseréltetni ezt a sok éves kábelt, lent (ahol volt a telefon) mellette van az a kis doboz egyik oldala telefon másik interneté, az csoda hogy nem rohadt még el :C Szóval a lényeg újra akarom hogy kábelezzék szépen normális kábellel. Mit javasolsz, hol vágjam el a kábelezést hogy muszáj legyen újrakábelezni az egészet, mert kinézem belőlük ha azt mondom nekik hogy kábelezzék újra (mert attól még hogy régebben is volt dsl semmi közük hozzá) azt mondanák hogy minek hisz itt van.. meg esetleg hogy milyen kábelekkel kössék be tudsz segíteni hátha lesz olyan náluk. Meg olvastam hogy úgy lenne a legjobb hogy bekötik hogy ugye jön egy fő kábel be a házba a telefon vonal, az belemegy a szűrőbe amit említettem is egyik fele telefon másik az interneté, oda belemegy az a kábel ami az internethez kell és az a kábel rögtön csatlakozzon úgy a modemhez hogy nincs semmi féle elvezetés kötés rajta semmi csak a kábel? Szóval szűrőtől-modemig egy egyenes kábel, akkor érhető el a legjobb sebesség és stabilitás ?

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák