Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz darál0w #18425 üzenetére

    Gyá!
    Ajtó van?
    Emlékszem, a nap közepe felé már 1edül ki tudtam nyitni! (Mire hozzátok értünk, tök profi voltam).
    Ja, azt magyarázom (taxi), de Te meg a szombat hajnal 3...hihetetlen..

    (#18427) Gyuri27: Nem tudok nyilatkozni :B . A sims3 megy ennyi. Ha hazaér Ubuntu (fiam, csak minden nap más nevet kap), majd meglesi. Jó lenne 1024x768-ba vinné azt ami neki kell.

    (#18430) hackeeeee: Én..1 max 2 barnába és wc-be, de szigorúan csak a reggeli kv után. Mi van a forgalommal szembe? (bealudtam, most olvasom de nem értem.. :B ) Bár selytem. Csak..Pl. volt itt a multkor egy fazon. Azzal a szöveggel, hogy "Megvan a brigád, busz is van, indulhatnának is, csak mondjam a címet!" Nem értettem. Végül kiderült, hogy egy itteni nemnormális ismerősöm apja, és beadták neki, hogy sok német ismerősöm van. Ez összeszedett egy "kőművesbrigádot" és büszkén, hogy mondjam a címet, mennek németbe melózni.. -Engem már nem lep meg az ilyen..(se).

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák