Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    System agent voltage -el meddig mehetek el? Mert ahanyfele oldal, annyi infot olvasok. MSI 1.2v -nel mar pirosit, es sir, hogy sok. Megjegyzem, a Vring-nel is 1.2v-nel csinalja, mikor az tudtommal max. 1.3v. Vsa-ra mindenhol +0.3-0.4v-t olvasok. Csak maga a default ertekre, ami pl. Asus-nal 1v, nalam meg 0.9v. Akkor az is olyan 1.3 koruli maxot jelent? Pl. az XMP nalam egybol feltolna 1.35v-ra. :U
    Memoria feszre mennyire kell figyelni? Bar jol mennek 1.35v-n, de lehet kis plusz feszre tudnek szukiteni az idoziteseken. Ugy olvastam 1.5v -ig el lehet menni, de ez igazabol maga ramfuggo, nem az IMC hatarolja be.

    Sok a kerdesem, de nagyon uj meg ez a platform, alig talalok infokat a neten, es ami van, az is mind ellentmond egymasnak.

    Lehet majd kesobb atragom a lapcseret, attol fuggoen hogy alakul ezzel a dolog. Lehet ha nyaron hazanezek, akkor megnezetnem Subaruval, mit megy a memoria/cpu kombo abban a Giga lapban. :D Egyenlore azon kivul, hogy az uncore korlatos, elegedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák