Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Broken heart

    tag

    válasz #15779328 #31457 üzenetére

    Az én lennék? :F
    Ha igen nem értelek. Töltöttem már fel ide bőven képet. Nekem y-ból bőven elég a 20-30p váltó, a bits/secen látszik minden, illetve a játékokon, és a mindennapi használaton is. Az enyém nem teszt, vagy versenygép. Én belövök valamit, és ha lefut 5-10 kör usmus, meg 30p y nekem elég. (Ilyen hűtéssel nem is lehet fullba nyomni a kretént) Utána használom a mindennapokban. Lehet nem is “zeb” vagy “tibcsi” stabil, de eddig semmi problémát nem tapasztaltam azóta sem, hogy kb második próbálkozásra összejött a 8000. (A ks-el, előtte 7200nal megállt a tudomány) Occo 6600mhz ram binnel, meg a procin aioval, rendes ram hűtés nélkül szerintem így is jó, és bőven nőtt mindenben a min fps is, érezhető.

    Ha annyi idom lesz erre mint nektek, meg valamire való hűtés is, láthattok majd több, hosszabb, extrémebb tesztet is, de addig én örülök annak amin van, és használom.

    Azt meg zárójelbe megjegyezném, hogy úgy egyáltalán a tweaking dolgokba most vágtam bele, nem több mint fél éve. Addig annyi volt hogy ram xmp, cpu auto…
    Mostmár nagyobb a kulcslyuk amin nézem ezt a világot :))
    Szerk. Én amúgy sosem nézem le, vagy szólom le más munkáját, főleg hogy itt egy pár ember elég kivételes dolgokat szokott produkálni a konfigjával, amin én pl csak ámulok bámulok. Ti vagytok a legnagyobb megmondói, hogyha problémám van, megjelenek itt egy hülye kérdéssel, és/vagy képpel.
    Ha nincs tőlem valami kép, vagy eredmény, az nem jelenti hogy nem foglalkozom vele, hanem éppen használom amit csináltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák