Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz RafaelEKH #20154 üzenetére

    Elméletben igen, de a gyakorlatban ez nem biztos, hogy így lesz. Azért nem mert e szerint ugye a 14600K lenne a jelenlegi 13700K de szerintem a 14600K-ra már annyira szar chip fog kerülni, hogy nem biztos, hogy fogja tudni a jelenlegi 13700K szintjét, még ha belekalkuláljuk azt is, hogy a 12-ről 13 gen-re is javultak a chipek.
    Eleve a nevezék is szerintem szándékosan megtévesztő, mert ugye az bevett szokás volt eddig is akár VGA, akár CPU esetén hogy a korábbi generáció csúszik le egy szintet. (pl a 12900K = 13700K)
    Igen ám, de itt teljesen új széria esetén volt ez meg még annyira nem majd csak jövőre jön. Ezt én simán úgy hoztam volna ki, hogy: 13950, 13750, 13650 stb stb csak hát úgy kevésbé hangzana jól és így el lehet adni jobban, mert sokan azt hiszik sokkal jobb lesz az új széria. Előzetes tesztek alapján viszont egyelőre nem néz ki úgy, hogy az évszázad üzlete lenne erre cserélni 10.gen felett. Az árazás eldönti majd, hogy mennyire lesz sikeres, mert ha a jelenlegi széria árát csökkentik, és ennek helyébe jön akkor mivel az előzetes tesztek alapján nincs nagy difi (eddig legalábbis) nem biztos, hogy kapkodnak az új után, ha meg a jelenlegi felé árazzák (valahogy nem lennék meglepve ha így lenne) akkor meg megint kérdéses, hogy az egyszeri halandó kiad e érte plusz lóvét.
    Természetesen azok akiknek ez hobbi, azok biztosan cserélnek majd, én se vetettem el még teljesen, de azért úgy gondoltam, hogy nagyobb előrelépés lesz még ha a magok nem is változnak.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák