Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz Baryka007 #10669 üzenetére

    Semmi gond. Azért nem használom, mert bőven sok, erős a cpu/ram oldala.
    Nálam, mivel az extreme is ki van maxolva, semmi előnyt nem ad már.
    Ha egy 13900k lenne 8000MHz ramokkal, akkor sem. FH5 fullra maxolva 1440-ben.
    Így marad a 48x/45x@4133CL17.
    Egyébként jók az ilyen benchek, ha a FH4 1080 High-ot megnézed, ott bizony látszik, hogy nincs gpu limit, ott már bizony jöhetne több frame. 200 feletti min fps meg már őrült jó, ki ne lenne elégedett. 144-nél úgyis megvágom, az feletti kuka.

    Igen, a cpu game oszlopodból látszik, hogy jól belőtted a cuccod.
    PH teszten kapkodtak, valamit nagyon elkapáltak, ugyanis az AMD a nagy Cache miatt sokkal jobb Intelnél.
    Valószínű, hogy a régivel teszteltek, plusz totál defaulton.
    Titkon azért elmondom, hogy ez az AMD nagyon ott lesz, főleg ha az X3D is kijön.
    Lehet profitálni az erősebb prociból, csak akkor az én esetemben el kell felejteni a minden extreme-ultra stb video-t.
    Nem hajt a tatár, nem izgat abszolut sem a kék, sem a vörös, árakról meg az usa gondoskodott, hogy jó drága legyen.
    Erős pénznek is megvan a hátránya, egy jól megérdemelt totális kudarc lesz, mert ez nem egy magyar probléma, usákokon kívül mindenkié.
    Számokból ítélve, nagyon szépet hoz a masinád, de annak a 7900x-nek többet illene hoznia. Majd lesznek tuti rendes tesztek is, amik részletesek is lesznek, és nem kapkodnak vele.
    Én nem sietek ezt a rendszert kukázni, nekem jó.

Új hozzászólás Aktív témák