Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz Baryka007 #9701 üzenetére

    Rákaptál az ízére ;) Cl16-ot is megcélozhatod, sokkal könnyebb, csak több fesz kell neki. 1.5-1.6V még teljesen normális.

    Arabus:

    Lesz az még használva, csak meg ne rozsdáljon' :))
    Azok egyébként Single Rank modulok? Arra a frekire nem fogom felemelni, de mindenképp ha időm engedi, megnézem a végét.
    Normál használatra lesz, fura tőlem, az én gépembe elég az xmp, nem szándékozom piszkálni. A következő tervem úgyis, az egyik 2x16-ból ki kellene választanom, hogy melyik maradjon. Mindegyik nagyon jó, csak az egyiket már kiismertem, a másikra kellene sok sok órát áldoznom. Az ODT, VRef stb. beállításaimat nem eszi meg, azokkal tudtam a feszültségeket így lenyomni. Ha auto-n hagyom őket, hozza az elvártat, csak nagyobb fesszel. A 4133MHz-es profilom azért 1.395V, 1.16V IO/SA feszekkel elég jónak mondható. Nem merem leírni, meg nem is tudom pontosan, de nem 10-20 órát töltöttem el a hangolással. Még mindig találok benne, soha véget nem érő történet :DD

    Szerk.:

    Látom CR1, de a RKL procival csináltad Gear2-ben. CML G1-ben valószínű ez lehetetlen, de nem is gond, valami kijön majd ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák