Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz C4mp3r #8904 üzenetére

    Wooow, találtam neked valamit.
    Ez még a normál használatból. Annó ment itt a marhaság, hogy a P95 small FFT AVX terhelésen lehetetlen az 1.20V. 4 másodpercet sem bírna ki, stb...
    Ez itt a Gigabyte lapommal a 10850k AC 5GHz-en. Ma már persze máshogy állítanám be, de tanácsok helyett csak huhogást kaptam, hogy lehetetlen stb...
    Small FFT AVX-et semmiféleképp nem ajánlom, elmebeteg teszt elmebetegeknek...
    Voltam olyan birka, hogy megcsináltam.
    Szobahómérsékleten, nyár közepén egy 360-as AIO-val, ami a gépházba volt beépítve.
    280W! :Y és karcolta a 80C-t. Ennél nagyobb VDrop-ot ajánlok, akkor lehet lejjebb is menni.
    Ezt mindenki elérheti, hiszen "normális" hűtést használtam. A CPU delidelt, akármennyire is jók a forrasztott procik, rengeteget nyertem vele. Itt a PH!-n pár ezerért meg lehet csináltatni, külső nyom nélkül, soha senki nem mondja meg, hogy le volt szedve a kupak. Ez az AIO pont ugyanazt adta, mint a D15 Noctuám, csak nem fértem el tőle rendesen, így mennie kellett.
    A Giga lappal elértem az 1.18V VCore-t stabilan így, tehát átlagos hűtéssel. 1.25V-ot használtam itt még a VCC IO és SA feszekre.
    Nagyon jó félgéped van, érdemes időt szánni rá, meghálálja ;)

    [YT P95 small fft avx Aorus Elite + 10850k]

    Bala és Találtgyerek:

    Nekem az vált csak be, amikor direktbe ráfúj a venti sajnos. Kísérleteztem plexivel, venti fölötte ki és befúj, nem jött be. VGA-n csücsül most, az hűti.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák