Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz #15779328 #6733 üzenetére

    Mondok jobbat. Én ezt alulfeszelésnek hívom, ahol teljesen stabil. Cb render P95-el versenyeztek az erőforrásért. Aztán large fft, hogy a memóriavezérlő is bírja e ezt a NB frekit. Merészkedem azt mondani erre, hogy stabil. Akkor is egy aláfeszelt beállítás, itt még van a prociba. 1.225V-on adja a legjobb teljesítményt ez a cpu, utána már csak meleget, majd esik a bench pontszám. Tehát nem érdemes ha teljesítményt akarok sem továbbmenni, sem alámenni. Viszont 24/7-re tökéletes, hiszen egy teszten sem hasal el. VRM hőmérséklet felugrott, de úgysem terhelem így sosem, kiszórtam a ventiknek nagy részét, látszik is, mivel rendesen hűtve 65C, mindegy. Nálam nem is itt van jelentősége, hanem a benchnél mondjuk 10x5300MHz-nél, ahol már nem mindegy, hogy mennyi a hő. Ott jobban kijön, hogy ne lőjjem túl, mert nem mindegy, hogy 80C, vagy 90+ -os, és akkor már értelmét veszti az egész extrém oc.
    Sztem érdemes tudni, kiismerni a cuccot amit megvettünk. Naja, volt egy kis esti téma. Gute Nacht an alle ;)

Új hozzászólás Aktív témák