Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz #15779328 #6347 üzenetére

    Hirtelen ez így picit sok. Ez a szöveg érdekes:

    "4.266 MHz Takt / CL19 Latenzen / 1,40 Volt Spannung"

    19 19 19 39-es képet nem láttam. Ha a biosba nem csinálsz semmi mást, csakis az xmp-t aktíválod, nem állhat be 18-ra. Ez a kit a német szöveg alapján cl19.
    Arra lennék kiváncsi, hogy először is, milyen kit ez? Ha ez egy cl19, akkor persze hogy hibás 18 vagy 17-en.
    Ahhoz feszt kell emelned. Bocs ha félrenézek valamit, mobilról nézem. Ezen a frekin a cr1 is fura nekem. Igazából ami érdekel, a gyár mit lőtt be az xmp profilba.
    Később lehet az összébb húzni, de annak nem szabad hibáznia. Ahogy nézem az Asrock tc képet, az sem tűnik gyári időzítésnek. Olyan, amit már megpróbáltak lejjebb faragni. Nekem a gyári 3200 14 14 14 34 egy stabil, de gyenge, sokkal többet ki tudtam hozni, de az alapon nem hibázik. Nálad sem hibázhat.
    Szólj, ha rosszul látom, de annak 19-re kellene beállni. Add meg a pontos tipust, ill nagy segítség egy Asrock tc kép a full gyári profilról. Jöhet privátba is ha van kedved hozzá, hogy másokat ne zavarjon. Így ha jól értelmezem, cl 17 17 17 35 lehet majd, de az lesz 1.45-1.5V körül. Lesz az cr2 is, nem számít szinte semmit, de a cr1 itt már erős.
    A Dark lapot nem akarom itt dícsérni, de az egy tuti oc-s lap, méghozzá a legjobb. Ezzel is meg fogod tudni ezeket csinálni, szintén egy nagyon jó lap. Nekem feje tetején áll a világ, lassan tudok válaszolni, akkor is tippeket tudok csak adni. Inkább menjen lassabban, minthogy hibázzon, annyit nem ér.

Új hozzászólás Aktív témák