Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz gabber01 #5756 üzenetére

    Amíg zárt és egy ideje már megy akkor semmi.
    De itt ugye szétszedés is volt, nem egyszer. Ott viszont már akármi belekerülhet, csatikról, csőről, csatlakozókról.
    Nincs ebben semmi meglepő. A léghűtést is ki kell takarítani, hiába teszi tele az ember a házat szűrőkkel.
    Én pl. le se cserélném a hűtésem légre. Több, mint 10 éve van épített vizem, de komolyan az egyik legjobb dolog. Mondjuk én imádom buzerálni a gépet, szétszedni, összerakni, valamit módosítani rajta. Egyedül az alaplapon a bal felső csavart utálom, meg most a VGA tartó csavart. Be se csavaroztam már :W A kisujjam se fér be arra a kis helyre, ahova a csavart be kellene csavarozni, meg közbe a VGA-t is tartani, a mágneses csavarhúzó nem bírja el a csavart, mert nagyobb fejű.. De ezen kívül szerintem szuper dolog. :DDD
    Szerintem a többiek is így vannak vele, akik épített vízzel vannak.
    Végülis ugyanaz, mint a lego, csak drágább. Azt is veszek a mai napig is néha egyet-egyet, kirakom, aztán megy a vitrinbe, vagy a TV alá, polcra... :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák