Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    válasz MPowerPH #5668 üzenetére

    Nem. Azt akarom csak leírni hogy egy számítógép házban kell csak gondolkozni nem egy szobában. És mint azt elmondtam hogy az összes venti kifele fúj a házból nem a 30 fokos szoba hőmérsékletet szivja befelé hanem a bent termelt 20-22 fok körülit kifelé amit ezzel az egyel is simán el lehet érni. tehát azt akarom csak elérni, hogy alacsonyabb hőfokról induljanak. ha ez meg van meg majd jöhet a további teszt ez mire elég meddig tart ki, elég e a lekapcsolgatása bizonyos hőfokok elérésekor. nekem már a 20 fok is hideg fázik a lábam benne. zárt redszerben 1 elemmel hűtőtáskákat építenek amik 5 fokon hűtenek. hol vagyok én ettől? kis lépésekben gondolkozom és nagyon is reális hőfokokban nem szélsőségekben meg fagypontokban. a klíma ami a szobádat hűti is 13-15 fokot fuj. nem -10 et.
    A légről meg annyit a 360 aio-mat push/pullba kötöttem ventikkel. a hideg levegöt amit kintről szívtak simán lehűtötték a ventik az AIO-m vizét. És itt az elv ugyan az. csak most nem kintről az utcai hüvős tavaszi 16-17 fokos levegőt szívja majd az AIO venti, hanem a házban megtermeltet fujja kifele. mi ezen a felnem fogható?

Új hozzászólás Aktív témák