Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz arabus #13648 üzenetére

    Hülyén hangzik, de én nagyon kedveltem, szerettem azt a procit. Igazából mindet.
    Volt bennük vmi, amiért érdemes volt összerakni, reszelni.
    Ezért is tetszik Kicsipapucs munkássága most a 8700k-val pl.
    A 10400f kb a szememben egy 8700, és ha vki nem ez extrém fps-ekre hajaz, nagyon jó ár érték arányból egy 3080 társaságában nagyon jó gépet ki tud hozni.
    Én jelenleg zsákutcába futottam. Irigylésre méltó gépet raktam össze, de megállt a tudomány. Nincs hova tovább... Hiányzik a piszkálás.
    Nekem teljesen mindegy, hogy az egy CML I5, vagy egy RKL I7, vagy akármi.
    Mindegyiknek megvan a maga szépsége.
    RPL jelenleg a legjobb ez nem kérdés. Amennyire lehetett OC irányba is elmentem, de Rapinál nem is az OC ad vmi szépséget, hanem az optimalizálása.
    Rohadt egy instabil cucc. Tegnap fél napom elment mire visszahoztam a 140 fps-t.
    Elkutyultam rendesen, kapott OC-t, stressz teszteken átment, erre ~60 fps-re zuhant meg a 0.1% még egy jelentéktelen harcnál is. Olyan volt, mint mindenki másé a YT-on.
    Rohadt egy érdekes dolog ez a 0.1% fps. Egy rosszul sikeredett OC-kal kinyírhatjuk.
    Pedig a számok szintetikus teszteken nagyon jól mutattak.
    Mindegy, visszakanyarodva a "kis vakarcs" kategóriához, nekem hiányzik.
    Ezek a "drága" kategóriás cuccok semmivel nem adnak több, jobb hangulatot nekem.
    DDR5 jelenleg egy sz@r úgy ahogy van RPL társaságában.
    Ha kézzel nem lövi be az ember az ok, de amúgy az XMP egy borzalom. DDR4-nél az XMP-t bárki használhatta, nem okozott semmi galibát.
    Úgyhogy most pihi, nincs másom, olvasgatom mások munkásságát, eredményeit.
    Játékra vennék egy félkonfigot 1-2 hétre (olyat ami még nem volt, pl Gene XI), de olyan áron kínálják, hogy pénzkidobás.
    Nekem csak erre kell gép, reszelgetni. Nem használom semmire sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák