Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Locutus #13914 üzenetére

    na ez a lényeg.. hiába a 14++++++++, még mindíg viszik a termékeiket.. lehet feszegetni a grafikonokat, nézegetni teszteket... szerszámméregetésre a legjobb, másra nem...
    ink azért kulcsolnám össze a tenyeremet, hogy videókártya terén is ilyen jól szerepeljenek.. de hát nemlehet mindent egyszerre ugye...

    én "ősáemdésként" örülök ennek a Ryzennek... azt nagyon sajnálom, hogy nem 1-6 hónappal a FailDózer után jött, mert akkor ma is AMD van a kuckómban... de szvsz ezzel vagyunk még így páran
    februárban összeraktam ezt a gépet, 7700K-ról váltva... nem vártam a rizsszemre.. majd 2,5-3 év múlva kiderül ,merre megyek tovább.. addig meg... játszok rajta 1440p Ultrában AMIÉRT összeraktam, és csókolom. carok én bármilyen bencsmárkra, pontokra stb...

    napok óta... fact, hetek óta... olvasgatok péhá fórumokat és megy az intel ekézése.. ( persze, néhol jogosan).. de a legszebb, mikot vki temeti az intelt és tapsol örömében, hogy meg fog szűnni... :O
    meg azok a bizonyos megmonbdóemberek... szuper. elmondta már 2,5 milliószor, mit fog venni... mégsem vett.. ha meg vett, emelje kalapját és örüljön neki... jobb esetben tolja arrébb a csattógost
    fájdalmasan sok a fogyatékos.. vagyis ezek eddig is köztünk éltek, csak... kussban, leginkább.. most meg szavazati jogaik vannak, elvárásaik.. CSALÁDJUK... :O

    részemről ennyi volt az OFF... sry :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák