Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Szinyák #9064 üzenetére

    Köszi a választ. Megnézem, de azért ennyire nem akarnám customizálni, vagy csak mert még szokatlan.

    Viszont csináltam egy videót, igaz nem egy profi, meg lehet s*art se ér CPU Z Stress tesztje, de azért hátha.
    HWInfo is ment. Ami érdekes és utólag vettem észre, hogy csak 3700-n mentek a magok, 4 helyett?! Mi a fasz.. Érdekes. (Egyébként a videó elején azért tűnik alacsonynak a fesz Ai Suite szerint is, mert Malwarebytes ki lett lőve, csak baszogatja a procit fölöslegesen, viszont tegnap hiába lett bezárva, a magas fesz maradt.

    http://data.hu/get/9855351/testcpu.mp4
    (Nem nagy méret)

    A Vcore is eléggé ugrálni látszik, illetve a hőfokba se vagyok biztos, 70-80ra állítólag felment, gépházon meg még nem éreztem: d Bár ha még ment volna 10 percet akkor más lett volna lehet. - Mindenesetre a pontszámon nem is csodálkozom így, mértem előtte többet is... de hogy 4000-en miért nem tolta neki? Azzal eddig nem volt gond, plussz a végére a magok teljesítménye kicsit ingadozni látszott, nem tudom az úgy oké e: d
    Szerk.: Most nézem, hogy CPUZ és HwInfoban is az órajel összevissza ugrál, semmit se csinál a gép, 4 ezer, oké, 3,7, 4, 3,8 3,9 megint 4, 3,7. ez igy oké, vagy csak vmi mérési balgaság?
    Köszi az észrevételeket előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák