Új hozzászólás Aktív témák

  • Szinyák

    őstag

    válasz Tukolp #4375 üzenetére

    NM.. Persze ott is megtalálod minden gyártónak .. Igen elvileg néhány játék jobban szereti a magasabb órajelű ramokat , így érdemes 2666 -2800 ramokat nézegetni...
    Van egy jó pár Yúktubos video fent :) ( DigitalFoundry) néven megtalálod , ahol pont ezt tesztelik különböző ram órajeleket hasonlítják össze azonos (CPU,VGA ) mellet...
    De kicsit jobban fog melegedni természetesen mivel a magasabb órajelű ramok pl:2800 mhz és fölötti ramok kérik a 1.35v .-t 1.2v csak 2133 képes menni.
    De nem kell aggódni nekem is ,hogy 4 modul van benne 3000.-es masszív több órás játék után eléri a 43-44 fokot . De szerintem ez még bőven jó ... 60 fokig elvileg nincs baja..

    Vagy v.ki meg tudja mondani tényleg DDR4 esetén meddig mehetnek egészségesen a ram hőfokok ????

    Igen menni fog Z.-s lapban ....

    (#4373) eldarin : Igen , hála istennek nekem is működik úgy ahogy kell az XMP.-nek.. Régebbi biosokkal is.. . Eredetileg Ripjaws V tervbe , kb 3-4 hetet kellet volna még rá várni az újdonság varázsa :) Minden motyóm már kézbe volt úgy, hogy nem bírtam tovább ..
    Ripjaws 4 kaptam helyette órajel maradt ugyan úgy 3000mhz (4*4gb) cl15 . QVL listában megtaláltam, nem baj nem lehetett :) nem bántam meg , nagy különbség nem lehet az V képeset lehet semmi ...

    (#4374) Habugi hmm MX2 .-t tényleg jobban lehet kenegetni ? :) akkor ki próbálom eddig 4.-et használtam igen az elég folyékony ... nehéz szépen elkenni....

    thermal grizzly kryonaut vélemény ? elvileg elit ez is.. de mocskos drága az biztos ...

    [ Szerkesztve ]

    Szinyák

Új hozzászólás Aktív témák