Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz laychi #18756 üzenetére

    Ezt most lőttem. A GFlops eredményt nem érdemes nézni, mert közben csináltam mást is, meg sok a futó folyamat, ezért alacsonyak a számok. De stabil.
    A biosban mindent normalra tenni, mert egynémely értéket auton elég magasra lő.
    Egyedül a VCCSA-hoz nyúltam, egy picit megemeltem, de ez is csak a ram miatt kell.
    CPU fesz, és a ram fesz amin még módosítani kell, mindenkinek a saját szájíze szerint. Fene tudja melyik mit bír, és itt ugye már nem csak a ramokról van szó, hanem a CPU memvezérlője is keresztbe tehet, mint pl nekem.
    Van akinek itt ugyanez a ram, 4200 körül megy. Nekem megáll 3600-3733-on.

    szerk.: Nem is a böngészés miatt lassult be, hanem a Core Temp elkezdte leállítani a gépet, mert be van állítva, hogy 80°C-t ha elérik a magok, akkor lője le magát. (Régebbi konfignál volt, hogy megállt a szivattyú, biztonsági óvintézkedés)

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák